Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "БІО ТЕСТ МЕД"
+380 показати номер
УкраїнаКиїв
e-mail info@biotestmed.com
e-mailzakaz@biotestmed.com

Пробірки з реагентами (для крові)

Пробірки з реагентами компанії Sarstedt виготовлені з високоякісного медичного пластику. Вони зручні: Мають градуювання та поле для надпису. Практичні: Гарантоване точне співвідношення зразків крові та реагентів. Безпечні: Всередині немає вакууму, тому при відкритті, кров, випадково, не потрапить на мед. працівника.
Пробірки мають два види кришок - різьбова кришка або кришка-пробка. Відповідають сучасним вимогам: Європейська система кодування.
facebook twitter
Пробірки з реагентами (для крові)
Застосування виробів з медичного пластику стає стандартом для сучасної лабораторії або діагностичного центру, і для цього є всі підстави. Пластикові пробірки мають ряд переваг: вони легші ніж скло, безпечніші (виріб при падінні не розіб'ється і не відкриється), їх простіше утилізувати. Використання пластикового одноразового посуду гарантує безпеку пацієнта та медичного працівника.