Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "БІО ТЕСТ МЕД"
+380 показати номер
УкраїнаКиїв
e-mail info@biotestmed.com
e-mailzakaz@biotestmed.com

Імуноферментні набори (ELISA) Virion\Serion

Набори ІФА "SERION ELISA classic" призначені для in vitro діагностики інфекційних захворювань вірусної, бактеріальної, паразитарної та грибкової природи.
Використовуючи у роботі тест-системі ІФА від "SERION ELISA classic", Ви отримаєте такі переваги: 》 Точні результати аналізів завдяки можливості одночасного проведення якісного та кількісного аналізу, високої чутливості та специфічності тестів; 》 Можливість досліджувати не тільки сироватку та плазму крові, а і суху краплю крові, спинномозкову рідину; 》 Взаємозамінні реагенти з різних наборів ІФА "SERION ELISA classic"; 》 Простота проведення аналізів завдяки єдиному робочому протоколу (60 хв., 30 хв.) та температурному режиму (37 °С); 》 Готові реактиви для тестів, без необхідності в додатковому розведенні; 》 Мікротітровальні планшети можна розділяти на окремі стріпи та лунки, а також поєднувати в одній рамці комбінації IgA, IgM та IgG; 》 Економічне калібрування при фотометричному аналізі єдиної стандартної сироватки по одній точці; 》 Сертифікат СЕ.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
Імуноферментний аналіз крові - точній та чутливий метод лабораторної діагностики, що використовується у лабораторіях та медичних центрах.
Його розповсюдженість легко пояснити такими перевагами, як висока чутливість при використанні мінімального обсягу досліджуваного біоматеріалу, можливість ранньої діагностики інфекції та здатність відстежувати динаміку розвитку інфекційного захворювання.
Опираючись 40-річний досвід в розробці та виробництві антигенів і тест-систем для ІФА, науковці компанії "Institut Virion\Serion" (Інститут Віріон\Серіон, Німеччина) створили високоефективні імуноферментні набори "SERION ELISA classic".
Імуноферментні набори "SERION ELISA classic" (виробництва Virion\Serion) - це високоякісні тест-системи для діагностики інфекційних захворювань методом реакції антиген-антитіло.